To, co dzieje się dzisiaj, to już przeszłość,
do której w przyszłości będziemy wracać w marzeniach.

Jeremy Clarkson

O NOSTALGI

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe samochody skończyły się po 2000 roku. Musi w tym coś być, ponieważ od momentu rozpoczęcia nowego millennium z roku na rok rośnie zainteresowanie „klasykami”.

Z myślą o tych, którzy z tęsknotą wspominają minione dekady motoryzacji powstała Nostalgia – firma, która łączy ponad 25-letnie doświadczenie w naprawianiu pojazdów z pasją do nie zawsze najstarszych ale zawsze wyjątkowych samochodów. Naszym celem jest przywracanie oldtimerom i youngtimerom dawnego blasku, by mogły dawać radość ich właścicielom i jak najdłużej zdobić ulice naszych miast.

Znajdź swój wymarzony samochód i skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy profesjonalną renowację, która pozwoli utrzymać go w kondycji przez długie lata.

Zbigniew Kaczorowski

Założyciel firmy

podpis

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Wszystkie prace w naszym warsztacie wykonujemy ręcznie. W naszych realizacjach korzystamy jednak ze sprawdzonych technologii korzystając z najnowocześniejszych środków i preparatów chemicznych.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie podczas całego procesu renowacji pojazdu – od pomocy w wyborze odpowiedniego egzemplarza samochodu począwszy, poprzez szczegółową analizę techniczną, na renowacji skończywszy.

PASJA I DOŚWIADCZENIE

Każdy powierzony nam samochód poddawany jest szczegółowej inspekcji, po której szacowane są koszty oraz opracowywany harmonogram przewidywanych prac. Następnie ustalamy z Klientem jak wyobrażamy sobie efekt końcowy renowacji.

DBAŁOŚĆ O DETALE

Przykładamy uwagę do każdego, nawet najmniejszego detalu, angażując czas, zasoby i umiejętności, tak by efekty naszych prac były jak najlepiej dopracowane i wierne oryginałowi.

RENOWACJA

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, angażując czas,
zasoby i umiejętności tak, by osiągnąć jak najlepszy efekt finalny.

Loading...

NASZE REALIZACJE